Associate Real Estate

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, renomowanej butikowej kancelarii prawnej z siedzibą w Warszawie, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Associate Real EstateMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Udział w prowadzeniu transakcji na rynku nieruchomości
  • Negocjowanie i przygotowywanie umów sprzedaży, najmu i innych umów związanych z nabywaniem, zbywaniem i komercjalizacją nieruchomości
  • Sporządzanie raportów due diligence
  • Bieżąca obsługa klientów kancelarii głównie w zakresie Real Estate

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, prawnicze
  • Uprawnienia zawodowe adwokata lub radcy prawnego/status aplikanta
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze Real Estate, w tym przy transakcjach i przeprowadzaniu badań due diligence (warunek konieczny)
  • Pracowitość i zaangażowanie
  • Komunikatywność
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Duży zakres samodzielności przy prowadzonych projektach
  • Możliwość dalszego rozwoju i awansu w strukturach kancelarii (brak tzw. szklanego sufitu)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracę (stałe miesięczne wynagrodzenie plus bonus roczny)
  • Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.