Associate ds. Planowania Podatkowego

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest jedna z największych renomowanych kancelarii podatkowych.

Associate ds. Planowania PodatkowegoMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Bieżące doradztwo na rzecz polskich oraz zagranicznych Klientów;
  • Udział w złożonych projektach planowania podatkowego w skali lokalnej oraz globalnej;
  • Przygotowywanie dokumentacji korporacyjnej oraz umów gospodarczych;
  • Bezpośredni kontakt z Klientami w zakresie realizowanych zadań.

Oczekiwania:

  • Minimalnie 6-letniego doświadczenia zawodowego w doradztwie podatkowym nabytego w kancelarii lub firmie konsultingowej;
  • Doświadczenie w zakresie tworzenia efektywnych podatkowo struktur prowadzenia działalności poza granicami Polski;
  • Uprawnień doradcy podatkowego/ radcy prawnego/ adwokata;
  • Samodzielności i kreatywności w działaniach;
  • Umiejętności budowania i utrzymywania relacji z Klientami;
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (prawniczy);
  • Umiejętności współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o B2B;
  • Premie za wyniki, klientów, nadgodziny etc;
  • Home Office i rozbudowaną polityke Work Life Balance;
  • Przyjazną atmosferę pracy i zgrany zespół;
  • Wyjazdy integracyjne, imprezy branzowe, szkolenia;
  • Lokalizację w centrum Warszawy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.