Opis stanowiska pracy

- organizowanie i koordynowanie efektywnej pracy biura,

- odbieranie telefonów i przekazywanie połączeń,

- przygotowywanie korespondencji wychodzącej i dystrybucja poczty przychodzącej,

- organizowanie zadań zapewniających ciągłość pracy biura,

- wspieranie księgowości,

- pomoc dla wykładowców i obowiązki związane z pracą recepcji.

Wymagania

- doskonała komunikacja i umiejętności interpersonalne,

- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  (wymagana informacja o posiadanych certyfikatach językowych),

- umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem,

- wysoki poziom motywacji i inicjatywy,

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Job descriprion:

- organizing and coordinating efficient work of the office,

- answering telephones and transferring calls,

- preparing outgoing correspondence and distributing incoming mail,

- organizing office maintenance and repair,

- supporting accounting manager;

- staff assistance and reception related duties.

Our requirements:

- excellent communication and interpersonal skills,

- fluent spoken and written English (information about English certificates required),

- organizational and time management skills,

- a high level of motivation and initiative,

- very good knowledge of MS Office.

Prezentacja firmy

Centre for Management Training is an independent Polish education... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat