Assistant Brand Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko:

Assistant Brand ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Wspieranie Brand Managera w zarządzaniu globalnym brandem spożywczym,
  • Udział w kreowaniu i wdrażaniu strategii marketingowej dla powierzonych produktów,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z agencjami marketingowymi,
  • Planowanie i realizacja budżetów promocyjnych dla poszczególnych produktów,
  • Monitorowanie trendów rynkowych.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG (również praca w niepełnym wymiarze godzin / staż),
  • Kreaytywność połączona z silną analityką,
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: marketing),
  • Wysokie umiejętności analityczne,
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.