Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • koordynowanie całokształtu działań, związanych z usługami marketingowymi, reklamą, public relations,
  • współuczestniczenie w organizowaniu eventów, imprez promocyjnych, wydarzeń kulturalnych związanych z promocją produktu, zwiększanie efektywności sprzedaży,
  • odpowiedzialność za szatę graficzną, i jakość produkcji katalogów, wizytówek, materiałów reklamowych i gadżetów,
  • zarządzanie projektami, prowadzenie kampanii reklamowych, kreowanie marki - od badań, planowania, wdrażania, do kontroli efektów,
  • zarządzanie projektami i procesami wspierającymi handel,
  • decydowanie o jakości materiałów reklamowych i wyglądzie opakowań,
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących, konsumentów, działań konkurencji i wyników ekonomicznych firmy,
  • aktywna współpraca z zarządem, działem sprzedaży oraz partnerami firmy i producentami,

WYMAGANIA

  • dyplom ukończenia uczelni, na kierunku grafika, intermedia itp.,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, związane z promowaniem działalności firmy i produktów,
  • obsługa komputera na poziomie zaawansowanym, wraz ze specjalistycznym oprogramowaniem graficznym, biegła znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego,
  • kreatywność i wykształcony zmysł estetyczny,
  • bardzo dobre umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność,

WARUNKI PRACY

Płaca i inne warunki zatrudnienia do omówienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji bezpośrednio przez serwis.

Prezentacja firmy

Firma KIM rozpoczęła swoją działalność w 1985 r. jako wykonawca kontrakt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Kadra zarządzająca