Area Sales Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży RETAIL (fashion) poszukujemy osoby na stanowisko:

Area Sales ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Aktywne budowanie pozycji firmy oraz marki na powierzonym terenie.
  • Odpowiedzialność za realizację wyników sprzedażowych.
  • Ocena i analiza bieżących działań, praca na wskaźnikach.
  • Dbałość o wdrażanie i utrzymanie standardów firmy.
  • Współpraca z centralą firmy oraz bieżący kontakt z oddziałami firmy na całym świecie.
  • Kontrola, weryfikacja pracy i odpowiedzialność za rozwój zespołu.
  • Wdrażanie i szkolenia podległych pracowników.
  • Rekrutacja pracowników

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych.
  • Umiejętność myślenia strategicznego.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Premie sprzedażowe
  • Możliwość samorealizacji i rozwoju
  • Niezbędne narzędzia pracy min. samochód służbowy
  • Dodatkowe benefity

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.