Opis stanowiska pracy

7-13-53395

Dla naszego Klienta, producenta materiałów izolacyjnych z wełny skalnej, poszukujemy doświadczonego i samodzielnego specjalisty, który obejmie stanowisko Area Sales Managera.

Wśród obowiązków osoby na tym stanowisku znajdzie się:
- odpowiedzialność za zbudowanie i realizowanie strategii sprzedaży na rynku niemieckim
- budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami

Wymagania:
- minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym ze sprzedażą produktów dedykowanych dla branży budowlanej (w ideale z branży materiałów termoizolacyjnych)
- bardzo dobra znajomość zasad funkcjonowania rynku materiałów budowlanych i pokrewnych
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
- preferowane wykształcenie wyższe
- doświadczenie w budowaniu strategii sprzedaży
- inicjatywa, kreatywność, skuteczność i samodzielność w działaniu

Korzyści:
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
- system bonusowy uzależniony od realizacji budżetu
- ciekawe stanowisko o wysokim stopniu samodzielności i decyzyjności
- możliwość budowania i realizowania własnej strategii sprzedażowej

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Obsługa klienta