Opis stanowiska pracy

Firma Aperto Outdoor Sp. z o.o. specjalizująca się w zadaszeniach tarasowych,
w związku z dynamicznym rozwojem marki aperto.pl poszukuje osoby na stanowisko:

AREA MANAGER

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:
● obsługa Klienta oraz administrowanie biurem
● sporządzanie ofert
● aktywna sprzedaż produktów
● poszerzanie bazy Klientów
● organizowanie sieci sprzedaży
● nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych
● współpraca z architektami
● realizacja innych zadań zleconych przez przełożonego

Oferujemy:
● pracę w miłej atmosferze w otoczeniu młodego zespołu
● możliwość rozwoju i nawiązania wartościowych kontaktów zawodowych
● stanowisko pracy wyposażone w niezbędne narzędzia
● możliwość zebrania doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie
● dodatkowe wynagrodzenie poza bazowym w formie prowizji od sprzedaży

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą na adres dorota(malpa)aperto.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 502 405 645

Wymagania

● samodzielność, dokładność, zaangażowanie w wykonywaną pracę
● dobra organizacja pracy, terminowość
● umiejętność utrzymywania długotrwałych relacji z Klientem
● doświadczenie w obsłudze Klienta
● mile widziane zainteresowanie designem, praktyczna znajomość obsługi programów graficznych (Photoshop/Indesign)
● prawa jazdy kat. B
● znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
● preferowane samozatrudnienie

Prezentacja firmy

Aperto - Strefy Ogrodowe

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
5 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi