Oferta wyróżniona

Architekt

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Nieustanny wzrost rynku nieruchomości komercyjnych stymuluje dalszy rozwój firmy, W związku z nieustannym rozwojem firmy nasz Klient poszukuje osoby, z doświadczeniem w projektowaniu i opracowywaniu space planów na stanowisku

Architekta

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie procesów w obszarze planowania powierzchni birowej dla klientów korporacyjnych. Do jej głównych zadań należeć będzie zarządzanie procesem wykańczania i wyposażania nowego biura lub przebudową istniejącego na podstawie analizy przestrzeni oraz potrzeb klienta, opracowanie budżetu projektu, współpraca z członkami działu. Architekt będzie również brał udział w spotkaniach sprzedażowych z klientami polsko i angielskojezycznych.

Nasz Klient oczekuje:

  • Wykształcenia wyższego architektonicznego
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Doświadczenie w prowadzeniu spotkań biznesowych z klientami
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Nasz Klient zapewnia:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena