HRK S.A.

Dla naszego Klienta, firmy deweloperskiej specjalizującej się w realizacji obiektów mieszkaniowych i hotelowych, w związku z rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ArchitektMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • projektowanie wnętrz hotelowych
  • opracowanie dokumentacji technicznej
  • przedmiary i prace kosztorysowe

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (architektura lub budownictwo)
  • 2 lata doświadczenia zawodowego
  • znajomość programów AutoCAD, Photoshop
  • uprawnienia projektowe będą dodatkowym atutem
  • odpowiedzialność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki współpracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i pracy przy ambitnych projektach
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.