Architekt Systemowy Java

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1102367

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta, lidera z branży bankowej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Stawka: 110 – 125 zł / h + VAT netto

Obowiązki:
  • Udział w projektach przy tworzeniu nowatorskich systemów internetowych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii (React, Angular);
  • Nadzór merytoryczny w zakresie projektowania technicznego, wytwarzania kodu źródłowego oraz dostarczania dokumentacji;
  • Zapewnienie wykonalności wymagań biznesowych poprzez ich akceptację techniczną oraz szacowaniem pracochłonności projektowania i implementacji;
  • Opracowanie wymagań technicznych oraz standardów i metodyk w zakresie wyznaczonych technologii i systemów;
  • Realizację prac w projektach Agile oraz kaskadowych z udziałem dostawców wewnętrznych oraz zewnętrznych, a także współpracę z innymi rolami procesu wytwórczego;
  • Współtworzenie innowacyjnych systemów self-service przeznaczonych dla użytku na znaczną skalę, wpływających na prymat w branży;
  • Wkład w pionierskie podejście do tworzenia systemów na urządzenia mobilne (smartfon, tablet, notebook);

Wymagania:
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z projektowaniem/implementacją rozwiązań z wykorzystaniem technologii JAVA
  • Znajomości frameworków i technologii: Angular JS, Web (HTML, RWD, WSDL, Rest)
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych Oracle, PostgreSQL
  • Znajomość zagadnień serwerów (TC server, JBoss)
  • Znajomość GIT i SVN
  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym
  • Praktyczna wiedza i umiejętności w zakresie:
    • metodologii tworzenia i implementacji systemów informatycznych
    • wzorców projektowych i architektonicznych
    • relacyjnych baz danych
    • serwerów aplikacyjnych oraz integracji systemów IT

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – m.in. umowa podwykonawcza (B2B) czy umowy cywilnoprawne

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ lub do bezpośredniego kontaktu.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland