Architekt Rozwiązań IT

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1116471

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – z sektora public – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Architekta Rozwiązań IT
Forma współpracy: B2B
Stawka: 120 zł/h netto + VAT

Obowiązki:
  • Opracowywanie koncepcji architektury rozwiązania dla zagadnienia biznesowego,
  • Zarządzanie wymaganiami architektonicznymi, nadzorowanie przestrzegania zasad ładu architektonicznego,
  • Zapewnienie realizacji wymagań bezpieczeństwa oraz elastyczności dostarczanych rozwiązań,
  • Współpraca z przedstawicielami biznesu, kierownikami projektów IT, analitykami,
  • De­fi­nio­wa­nie wy­ma­gań funk­cjo­nal­nych i nie­funk­cjo­nal­nych w ra­mach no­wych oraz obec­nych pro­jek­tów,
  • Wsparcie podczas procesu tworzenia Architektury Korporacyjnej,
  • Two­rze­nie i za­rzą­dza­nie do­ku­men­ta­cją projektową,
  • Współpraca z dostawcami,
  • Sza­co­wa­nie zło­żo­no­ści sys­te­mów,
  • Wspie­ra­nie li­de­rów ze­spo­łów pro­gra­mi­stycz­nych w klu­czo­wych de­cy­zjach tech­no­lo­gicz­nych,
  • Wspar­cie w ob­słu­dze pro­ce­su ofer­to­wa­nia.

Wy­ma­ga­nia:
  • Wy­kształ­ce­nie wyż­sze lub min. 3 let­nie do­świad­cze­nie jako architekt IT, po­par­te udzia­łem w ko­mer­cyj­nych pro­jek­tach,
  • Wie­dza i do­świad­cze­nie z za­kre­su pro­jek­to­wa­nia rozwiązań IT, w szczególności ar­chi­tek­tu­ry wy­so­kie­go i ni­skie­go po­zio­mu sys­te­mów in­for­ma­tycz­nych,
  • Dobra znajomość rozwiązań budowanych w oparciu o platformy Microsoft ( .Net/C#, ASP.NET, MS SQL),
  • Dobra znajomość rozwiązań budowanych w oparciu o rozwiązania typu OpenSource
  • Bar­dzo dobra zna­jo­mość no­ta­cji UML, Archimate, BPMN
  • Zna­jo­mość En­ter­pri­se Ar­chi­tect
  • Zna­jo­mość aspek­tów i wzor­ców in­te­gra­cyj­nych, ar­chi­tek­tu­ry SOA, ESB, EAI
  • Znajomość zagadnień związanych z Architekturą Korporacyjną,
  • Zna­jo­mość wzor­ców opro­gra­mo­wa­nia,
  • Dobra zna­jo­mość ję­zy­ka an­giel­skie­go,
  • Ko­mu­ni­ka­tyw­ność i umie­jęt­ność ana­li­tycz­ne­go my­śle­nia,
  • Umie­jęt­ność pracy w ze­spo­le,
  • Rze­tel­ność, pra­co­wi­tość i sa­mo­dziel­ność,

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Udział w ciekawych, nowatorskich projektach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • Dostęp do najnowszych technologii, narzędzi i szkoleń
  • Elastyczny czas pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland