Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/12/2017.

Architekt Rozwiązań IT

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A

Opis stanowiska pracy

Architekt Rozwiązań ITMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Projektowanie rozwiązań oraz dopasowywanie aplikacji do potrzeb biznesowych i strategii organizacji w oparciu o TOGAF,
  • Zarządzanie cyklem życia architektury informatycznej,
  • Opracowanie architektury IT i tworzenie pryncypiów,
  • Przygotowywanie rekomendacji dotyczących integracji pomiędzy systemami informatycznymi oraz proponowanych zmian,
  • Tworzenie dokumentacji projektowej w oparciu o Enterprise Architect, ArchiMate i Confluence.

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w roli Architekta rozwiązań IT,
  • UML, BPMN, Enterprise Architect,
  • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań Open Source,
  • Znajomośc metodyki SCRUM.

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę w oparciu o umowę B2B,
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • Pakiet szkoleń specjalistycznych.

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy