Architekt Rozwiązań IT/ Project Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Prowadzenie innowacyjnych projektów IT.

Informacje o kliencie

Firma z branży motoryzacyjnej.

Opis stanowiska

* prowadzenie innowacyjnych projektów IT,
* opracowywanie rozwiązań biznesowo - informatycznych,
* przygotowywanie koncepcji i architektury systemów,
* modelowanie procesów biznesowych,
* projektowanie procesów biznesowych,
* koordynowanie pracy zespołu ekspertów,
* współpraca z dostawcami.

Profil kandydata

* doświadczenie w realizacji projektów IT,
* znajomość aspektów bezpieczeństwa w instytucjach finansowych,
* doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań sztucznej inteligencji,
* współpraca z zewnętrznymi dostawcami oprogramowania,
* projektowanie integracji pomiędzy systemami,
* znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średniozaawansowanym,
* znajomość podstaw programowania,
* umiejętność jasnej komunikacji w obszarze zagadnień informatycznych.

Oferujemy

* możliwość udziału w realizacji strategii firmy w zakresie wdrażania innowacyjnych projektów,
* współpracę ze stabilną międzynarodową organizacją znaną z wysokich standardów pracy,
* dostęp do benefitów na preferencyjnych warunkach (program najmu samochodów, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, karta sportowa),
* dobrą atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page