Architekt MS Dynamics 365

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Architekta uczestniczyła będzie w roli eksperta technicznego w procesie wdrożenia systemu ERP MS Dynamics 365 Finance&Operations w organizacji. Po zakończeniu wdrożenia będzie jedną z kluczowych osób w Zespole odpowiedzialnym za utrzymanie i rozwój systemu ERP.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest Lider na rynku w branży produkcyjnej.

Opis stanowiska

  • Współpraca z Partnerem wdrożeniowym w obszarze wyboru optymalnych rozwiązań systemowych
  • Nadzór ekspercki nad procesem wdrożenia
  • Ścisła współpraca z biznesem w procesie tworzenia wymagań stawianych przed systemem ERP w czasie wdrożenia
  • Bieżąca analiza potrzeb biznesu, projektowanie i implementacja rozwiązań systemowych w oparciu o MS Dynamics365 F&O
  • Udział w kreowaniu i modelowanie ścieżek rozwoju systemu ERP
  • Nadzór nad procesami integracji MS Dynamics F&O i systemów firm trzecich
  • Udział w projektach związanych z rozwojem systemu ERP i systemów współpracujących

Profil kandydata

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu SQL, Power Platform, Azure DevOps, Dynamics LCS, Zaawansowana znajomość architektury Dynamics 365 Finance & Operations
  • Znajomość Dynamics AX 2012 R3/ Dynamics 365 for Finance and Operations w obszarach Finance i/lub SCM
  • Praktyczna znajomość procesów magazynowo-produkcyjnych w przedsiębiorstwie
  • Wiedza poparta certyfikatami Microsoft z serii: MB-220, MB-320, MB-300 (MB-500), MB-700-mile widziane
  • Około 5 letnie doświadczenie z MS AX 2012 R3/Dynamics365 Finance&Operation
  • Potwierdzony czynny udział w min. 2 pełnych cyklach wdrożeniowych MS Dynamics AX 2012 R3/Dynamics365 F&O

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • elastyczne podejście do godzin pracy
  • dofinansowanie ubezpieczenia na życie dla pracownika i jego rodziny
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę z doświadczonym zespołem specjalistów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page