Architekt/ka lub doświadczony/a asystent/ka

Blue Axes

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opracowywanie koncepcji, projektowanie, koordynowanie i opracowywanie dokumentacji do pozwolenia na budowę oraz kontakt z klientami i urzędami.

Wymagania

Ukończone studia, samodzielność, komunikatywność, dobra samoorganizacja pracy, znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie. Atutem będzie znajomość projektowania architektury przemysłowej oraz procedur wstępnych, w tym m. in. decyzji środowiskowej, pozwolenia wodnoprawnego etc. Mile widziane doświadczenie przy projektach wykonawczych oraz w prowadzeniu nadzorów autorskich na budowie.

Prezentacja firmy

Pracownia projektowa Blue Axes jest firmą o ugruntowanej pozycji w sekto... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura