Architekt Java

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1145979

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: 100% zdalnie
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa Stawka: 140-165 zł netto +vat/h

O projekcie:
Duży projekt dla zagranicznego klienta przechodzącego transformację cyfrową (program digitalizacji) - całość oparta na architekturze mikroserwisowej

Zadania:
  • Duży projekt dla zagranicznego klienta przechodzącego transformację cyfrową (program digitalizacji)
  • Realizacja API dla systemów front-endowych (web, mobile) w oparciu o architekturę mikroserwisów
  • Projekt w domenie bankowej: Lending, PSD2, SWIFT

Wymagania:
  • 5+ lat doświadczenia komercyjnego Jako Java Developer , min 1-2 lata doświadczenie w roli Architekta
  • Znajomość poniższych technologii: Java, Spring, SpringBoot, Spring Security, Microfrontend framework, Kubernetes/OpenShift, PostgreSQL, Jenkins + Gitlab – for CI/CD

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Rynkowe wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów
  • Szkolenia wewnętrzne, podnoszące kwalifikacje
  • Pracę przy rozwojowych projektach z najnowszymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland