Oferta wyróżniona

AR Accountant with German

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest potentat na rynku energetycznym, który aktualnie do swojego Centrum Usług Wspólnych poszukuje osoby na stanowisko księgowego/wej z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Warszawa

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za

  • Uzgadanianie oraz analiza kont kontrachentów
  • Kontrola nieuregulowanych płatności (dept.collection)
  • Telefoniczny oraz e-mailowy kontakt z klientami
  • Wsparcie w procesach wiązanych z zamknięciem miesiąca
  • Dostraczanie danych oraz analiz dla audytów wewnętrznych
  • Praca w systemie operacyjnym SAP

  • Bardzo dobrą znajomość obsługi programu MS Excel
  • Bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego  w mowie oraz piśmie (przynajmniej poziom C1)
  • Otwartość na pracę w międzynarodowym środowisku
  • Znajomość programu SAP (jako dodatkowy autu)
  • Doświadczenie w obszarze księgowości AR (Debt collectiona, Cash collection)

W zamian firma oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Karte lunchową doładowywaną na określoną kwotę
  • Brak formalnego stroju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity pozapłacowe
  • Możliwość prowadzenia oddolnych inicjatyw (projekty pracownicze)
  • Uczestnictwo w dzialaniach charytatywnych
  • Pracę w miłej atmosferze i wsparcie merytoryczne w ramach zespołu księgowego oraz finansowego
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • Realny wpływ na ścieżkę kariery oraz szansę rozwoju i awansu

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse