Application Consultant WMS - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego Klienta - międzynarodowej firmy z branży IT/logistyki, producenta systemów WMS - poszukuje osoby na stanowisko:

Application Consultant WMSMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przeprowadzanie analiz wymagań, odnośnie systemów magazynowych u potencjalnych klientów;
  • Tworzenie projektów i analiz funkcjonalnych (opracowania na potrzeby programistów i klientów);
  • Badanie konkurencji i ogólnych tendencji rynkowych w zakresie łańcucha logistycznego, zarządzania magazynami oraz rozwiązań typu WMS (wnioski i sprawozdawczość z tym związana);
  • Uczestnictwo w określaniu cen produktów i polityki cenowej w odniesieniu do konkurencji (ze szczególnym naciskiem na świadczenie usług oraz rozwiązania software’owe);
  • Stałe doskonalenie umiejętności w zakresie rozwiązań WMS;
  • Konfiguracja systemu WMS i wsparcie przy wdrożeniu;
  • Integracja projektu z innymi systemami i rozwiązaniami (ERP, TMS, MFC);
  • Utrzymywanie właściwych relacji z klientem;
  • Znajomość produktów i rozwiązań firmy;
  • Szacowanie czasochłonności zadań w projekcie;
  • Udział w międzynarodowych projektach wdrożeniowych;
  • Pomoc przy przygotowywaniu i organizowaniu prezentacji produktowych dla klientów;
  • Ścisła współpraca z Software Developer’em;
  • Miesięczne raportowanie czasu pracy;
  • Wsparcie merytoryczne działu marketingu;
  • Wsparcie kierownika projektu podczas realizacji projektów wdrożeniowych
  • Praca w siedzibie firmy w Warszawie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu logistyki lub pokrewne;
  • Znajomość procesów magazynowych i realiów pracy magazynów;
  • Umiejętność i chęć tworzenia dokumentacji procesów magazynowych (ustanawianie nowych standardów w dokumentacji) – projektów funkcjonalnych i analiz funkcjonalnych;
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów i rozwiązań IT w obszarze Łańcucha Dostaw;
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji oraz współpracy z Klientem;
  • Znajomość koncepcji funkcjonowania systemów WMS;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Gotowość do podróży krajowych i zagranicznych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity;
  • Przyjazną atmosferę pracy w przyjaznym, inspirującym i międzynarodowym środowisku;
  • Stabilną pracę w międzynarodowych strukturach, w firmie o stabilnej sytuacji na rynku;
  • Doskonałe możliwości rozwoju umiejętności i kariery;
  • Pracę z najnowszymi rozwiązaniami i technologiami;
  • Realne możliwości rozwoju kompetencji i awansu w strukturach firmy;
  • Wsparcie ze strony zespołu.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.