Application Analyst

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1124720

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Stawka: 40 – 60 PLN netto / h

Zakres obowiązków:
• Uczestnictwo we wdrożeniach nowych systemów/funkcjonalności,
• Wsparcie użytkowników aplikacji biznesowych,
• Przygotowywanie dokumentacji i instrukcji użytkownika.

Wymagania:
• min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
• Zdolności analityczne, rzetelność i dokładność.
• Komunikatywność i umiejętność efektywnej współpracy w zespole,
• Znajomość SQL oraz ITIL,
• Znajomość j. angielskiego na poziomie B2

Mile widziane:
• Mile widziana znajomość języków programowania np. Java, .Net, C#, HTML, XML itp.

Oferujemy:
• elastyczne godziny pracy
• pracę w niewielkim zespole IT
• zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie
• preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland