HRK S.A.

Dla naszego Klienta, eksperckiej kancelarii prawnej specjalizującej się w prawie nieruchomości, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

APLIKANTMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • udział w badaniach due diligence,
  • sporządzanie opinii prawnych oraz pism procesowych,
  • kontakt z sądami oraz urzędami,
  • kontakt z klientami oraz ich reprezentacja przed organami władzy państwowej,
  • wsparcie adwokatów oraz radców prawnych w ich codziennej pracy.

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe prawnicze,
  • status aplikanta adwokackiego/radcowskiego (egzamin wstępny 2017 lub 2018),
  • doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej lub w dziale prawnym u dewelopera,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa cywilnego, handlowego oraz postępowania cywilnego,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość Legal English) będzie dodatkowym atutem,
  • zaangażowanie i chęć rozwoju,
  • komunikatywność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o współpracę (B2B) – warunek konieczny,
  • biuro w centrum Warszawy,
  • pracę w języku angielskim,
  • stabilne zatrudnienie,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • jasną ścieżkę rozwoju kariery.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.