Aplikant radcowski/adwokacki - ciekawy zakres obowiązków

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, rozwijającej się grupy z sektora mediowego, poszukujemy osoby na stanowisko Aplikanta radcowskiego/adwokackiego.
Zatrudniona osoba będzie wspierała Starszego Prawnika w obsłudze korporacyjnej.
Jest to atrakcyjna propozycja dla osób z doświadczeniem kancelaryjnym / w wewnętrznym dziale prawnym, które chcą rozwinąć kompetencje.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest prężnie rozwijająca się grupa spółek z branży mediowej.

Opis stanowiska

  • Wspieranie Starszego Prawnika w zakresie bieżącej obsługi korporacyjnej
  • Przygotowywanie projektów umów, uchwał, opinii, wniosków itp.
  • Prowadzenie zleconych spraw prawnych w ramach dedykowanego obszaru obsługi prawnej
  • Reprezentacja w postępowaniach przed sądami i organami administracji

Profil kandydata

  • Aplikant radcowski/adwokacki (I,I,III rok)
  • Bardzo dobra znajomość przepisów w zakresie prawa gospodarczego, prawa spółek handlowych oraz prawa cywilnego
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu b.dobrym w mowie i piśmie (min. B2)
  • Minimum 1-2 lata doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej lub w wewnętrznym dziale prawnym
  • Bardzo dobra organizacja pracy, staranność, inicjatywa w działaniu, asertywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność, odpowiedzialność

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Szeroki pakiet benefitów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page