Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/11/2018.
Oferta wyróżniona

AP / Senior AP Accountant with English / German

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

AP Accountant z jęz. angielskim / niemieckim

Dla naszego klienta, który jest zagranicznym przedsiębiorstwem produkującym narzędzia do obróbki metali, poszukujemy osób na stanowisko : AP Accountant z językiem angielskim / niemieckim.

Do twoich zadań będzie należeć:

  • księgowanie w programie SAP
  • tworzenie miesięcznych/kwartalnych/rocznych sprawozdań finansowych
  • optymalizacja procesów księgowych oraz kontakt z klientami zagranicznymi.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze księgowości (AP/ AR/ Cash Collection) – min. 1 rok
  • Znajomość programu SAP – warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego / niemieckiego – poziom min. B2/C1
  • Motywacja i konsekwencja w dążeniu do celu

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kursy z niemieckiego
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, prywatna opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera pracy

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse