Opis stanowiska pracy

AP Accountant z ANG plus inne języki takie jak chorwacki/bułgarski/słoweński/hebrajski/węgierski/czeski/słowacki ( oferta dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności).

Czy jesteś chętny, aby rozwijać swoje umiejętności w zakresie rachunkowości? Czy chciałbyś być częścią wielokulturowego zespołu? Jeżeli tak, to zachęcamy do ubiegania się o to stanowisko i dołączenie do naszej firmy. Oferujemy zatrudnienie dla osoby z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności u naszego kontrahenta, w nowym Centrum Usług Wspólnych obsługującym 14 krajów z Europy Środkowo-Wschodniej.

Zakres obowiązków:

  • księgowanie faktur i realizowanie płatności;
  • księgowania i rozliczania środków trwałych;
  • przypisywanie faktur do odpowiednich fabryk/podmiotów
  • zarządzanie fakturami oczekującymi i zablokowanymi;
  • obsługa zapytań dotyczących: faktur i płatności
  • przetwarzanie i interpretacja danych;
  • zapewnienie wsparcia analitycznego;
  • zapewnienie przestrzegania przepisów prawnych i jakości usług.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności;
  • wykształcenie wyższe;
  • silne zorientowanie na Klienta;
  • dbałość o szczegóły i dokładność;
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
  • dodatkowo: znajomości jednego z następujących języków - chorwackiego, bułgarskiego, hebrajskiego, słoweńskiego, węgierskiego, czeskiego, słowackiego;
  • znajomość procesów księgowych i obsługi zobowiązań będzie dodatkowym atutem,
  • jednak, jeśli nie miałaś/eś styczności z tą dziedziną, oferujemy przeszkolenie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę zgodnie z obowiązującymi normami zatrudniania osób niepełnosprawnych;
  • dobre atrakcyjne warunki finansowe i stabilność zatrudnienia;
  • rozwój kariery w strukturach rachunkowości;
  • szkolenie na stanowisku pracy;
  • stanowisko pracy w dynamicznym i wielojęzycznym zespole;
  • możliwość Korzystania z Zakładowego Funduszu Rehabilitacji (dofinansowanie do pomocy indywidualnej, np.: leki, wyjazd rehabilitacyjne, medyczna opieka specjalistyczna itp.);
  • dodatkowo: karta sportowa, ubezpieczenie na życie, karty rabatowe do innych naszych kontrahentów, wewnętrzny butik z produktami firmowymi;
  • współpracę i pomoc koordynatora ds. zatrudnienia.

Miejsce pracy: Centrum Warszawy

Informujemy, że kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Do zgłoszeń prosimy dopisywać aktualnie obowiązującą klauzulę o możliwości przetwarzania danych osobowych.

Prezentacja firmy

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych - powstała jako dobro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Analityka, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja