Ankieter Telefoniczny

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży farmaceutycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Zakres zadań:

 Prowadzenie telefonicznych rozmów w celu badania opinii lekarzy oraz farmaceutów;

 Działanie w oparciu o wewnętrzną bazę danych;

 Aktualizowanie bazy danych.

Wymagamy:

 Mile widziane doświadczenie obsłudze klienta;

 Praktyczna znajomość obsługi MS Office;

 Komunikatywność i otwartość;

 Dobra dykcja;

 Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

 Pracę „od zaraz”;

 Umowę zlecenie;

 Wynagrodzenie w wysokości 18PLN brutto/h;

 Elastyczne godziny pracy, możliwość ustalenia grafiku na mniej niż 8h/dzień.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.