Ankieter / Konsultant ds. Obsługi Przedsiębiorstw

Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Weryfikacja Klientów pod względem możliwości realizacji inwestycji
  • Wypełnianie ankiet podczas rozmowy telefonicznej z potencjalnymi Klientami
  • Prowadzenie bazy danych w systemie CRM

Wymagania

  • Poszukujemy: studentów, rencistów oraz emerytów
  • Nie wymagamy doświadczenia, przeszkolimy w odpowiednim zakresie
  • Otwartość, komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Dobra dykcja
  • Znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie + prowizje
  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego – cykliczne szkolenia
  • Pełne wsparcie zespołu

Prezentacja firmy

Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o. o. jest jedną z najskute... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta