Android Mobile App Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1114253

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta firmy z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Android Developer

Lokalizacja: Warszawa (centrum)
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: współpraca długofalowa
Stawka: 105/h netto+VAT

Zadania:

  • Projektowanie aplikacji mobilnej
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej związanej z projektem

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu Android SDK
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna wiedza z zakresu projektowania obiektowego
  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu w języku Kotlin
  • Praktyczna znajomość Androida
  • Znajomość RX Java
  • Wiedza z zakresu implementacji intefejsu użytkownika

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko oraz duża swoboda i wpływ na rozwijany produkt
  • Duże możliwości rozwoju
  • Przyjazne środowisko pracy w gronie ekspertów
  • Praca z nowymi technologiami
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietu medycznego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland