Android Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1130395

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

ANDROID DEVELOPER

Lokalizacja: WARSZAWA
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
Stawka: 90-110 zł netto/h
Angielski: min. poziom dokumentacji technicznej

Zadania:

  • Projektowanie i implementację rozwiązań informatycznych
  • Praca w oparciu o zwinne metodyki wytwarzania oprogramowania;
  • Dbałość o jakość kodu źródłowego;
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu

Wymagania:

  • 2-4 lata doświadczenia w projektowaniu i rozwijaniu aplikacji mobilnych w systemie
  • Znajomość wzorców projektowych (np. MVVM), zasad programowania obiektowego
  • Dobra znajomość Java lub Kotlin
  • Dobra znajomość wytycznych UI\UX aplikacji systemu Android
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych (również z wykorzystaniem podejścia TDD)
  • Znajomość narzędzi Atlassian (Jira, Confluence)
  • Znajomość narzędzi Jenkins, na poziomie konfiguracji CI

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland