Android Developer (Junior/Mid)

Power Media

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Naszym klientem jest polska spółka informatyczna dostarczająca kompleksowe rozwiązania i systemy informatyczne dla wiodących przedsiębiorstw działających w ponad 50 branżach. Od ponad 20 lat firma adaptuje, wdraża i rozwija systemy WMS, TMS, SCM, MES oraz platformy omnichannel B2B. Tworzą nowoczesne aplikacje webowe, desktopowe oraz mobilne, zapewniając kompleksową obsługę informatyczną dla klientów biznesowych.

Poszukują obecnie Android Developera, który dołączy do zespołu zaangażowanego w projekty systemów do obsługi transportu i zarządzania podwykonawcami oraz do zarządzania logistyką usług dla branży odpadowej.

Praca hybrydowa - Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie i tworzenie oprogramowania do zarządzania procesami logistycznymi w zakresie aplikacji mobilnej
  • Projektowanie i utrzymanie aplikacji mobilnych oraz dbałość o wysoką jakość kodu i doświadczenia użytkownika
  • Rozwijanie nowych funkcjonalności aplikacji
  • Integrowanie rozwiązań z istniejącymi systemami
  • Wspieranie wdrożonych aplikacji w zakresie analizy i poprawy zgłaszanych błędów
  • Ścisła współpraca z członkami zespołu

Od kandydata oczekujemy:

  • Komercyjnego doświadczenia w tworzeniu i rozwijaniu aplikacji mobilnych
  • Biegłości w technologiach Kotlin i Java
  • Praktycznej znajomości systemu kontroli wersji (Git)
  • Znajomości bibliotek Retrofit, Dagger, Room
  • Znajomości wzorca MVVM
  • Doświadczenie w pracy w SCRUM
  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz dobrej organizacji pracy
  • Umiejętności współpracy z klientem oraz wdrażania rozwiązań zgodnych z jego potrzebami
  • Znajomości języka angielskiego min. na poziomie B1

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień gospodarki magazynowej, procesów logistycznych i transportowych, zarządzania pracownikami mobilnymi (WMS, TMS, CFM, SCM, ERP)
  • Znajomość REST API, JUnit, Xamarin, Fabric
  • Znajomość języków: C#, T-SQL
  • Praktykowanie TDD, Clean Architecture, SOLID

Nasz klient oferuje:

  • Współpracę w oparciu o B2B + płatny urlop
  • Nowoczesny sprzęt do pracy
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy hybrydowej
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport
  • Budżet szkoleniowy oraz szerokie możliwości rozwoju
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media