HRK S.A.

Dla naszego Klienta z branży fashion/e-commerca poszukujemy osób na stanowiska analityczne:

AnalitykMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Analiza przepływu towaru,
  • Analiza uzyskanych wyników, raporty sprzedaży, marży, zapasów, zamówień,
  • Rozwój i optymalizacja narzędzi monitorowania sprzedaży, marży i zapasu,
  • Tworzenie nowych narzędzi i rozwiązań dla działu zakupów i sprzedaży,
  • Optymalizacja systemów i procesów biznesowych,
  • Udział w zarządzaniu produktem,
  • Udział w zarządzaniu cenami,
  • Analiza wskażników e-commerce,
  • Analizy ad hoc,
  • Udział w prognozowaniu i budzetowaniu sprzedaży i analiza odchyleń,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość MS Office, SQL
  • Wiedza z zakresu marketingu i finansów
  • Doświadczenie w branży fashion będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet Benefitów
  • Fajną atmosferę
  • Dogodną Lokalizację
  • Możliwość rozwoju
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.