Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/01/2019.
Oferta wyróżniona

Analityk

Warszawa, mazowieckie

Pekao S.A.

Opis stanowiska pracy

w Biurze Raportowania i Monitoringu

Pion Zarządzania Ryzykami

Miejsce pracy: Warszawa

Nr oferty: Cen/426/2018

Wymagania

Zadania:

  • Analizy sektorowe klientów MŚP
  • Przygotowywanie i analiza raportów portfelowych dotyczących sprzedaży i jakości portfela kredytowego klientów MŚP
  • Monitoring realizacji celów budżetowych z obszaru ryzyka kredytowego dla klientów MŚP
  • Analizy efektywności procesów kredytowych, monitorowania klientów MŚP
  • Usprawnianie narzędzi raportowych i analitycznych, przygotowywanie analiz ad hoc, jak i zautomatyzowanych raportów zarządczych z obszaru ryzyka kredytowego

Korzyści:

  • Pełna wyzwań praca w organizacji finansowej będącej liderem bankowości w Polsce
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe min. inżynierskie o profilu ścisłym (preferowane kierunki: matematyczny, informatyczny, fizyczny)
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomości języka SQL i baz danych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Samodzielność w wyciąganiu i prezentowaniu wniosków
  • Chęć samorozwoju i podnoszenia kompetencji

Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

W tytule maila należy wpisać: Cen/426/2018

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Bank Pekao S.A. jest jedną z największych instytucji finansowych Europy... Środkowo-Wschodniej.To polski, międzynarodowy bank uniwersalny, największy bank korporacyjny i lider segmentu private banking w kraju. Pekao S.A. obsługuje ponad 5 milionów klientów, co druga polska firma jest jego klientem. Bank Pekao S.A. należy
do grona najsilniejszych kapitałowo instytucji finansowych w Europie. W ramach grupy kapitałowej działa kilkanaście spółek należących do grona krajowych liderów w zakresie działalności maklerskiej, leasingu, faktoringu i inwestycji
finansowych. Bank – zatrudniający ponad 15 tys. osób – jest jednym z większych pracodawców w Polsce.

Pozycję lidera bankowości zawdzięczamy przede wszystkim naszym pracownikom. Jeśli chcesz uczestniczyć w tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych projektów, chcesz współpracować z wysokiej klasy liderami i ekspertami w bankowości,a także zależy Ci na angażowaniu się w inicjatywy społeczne, dołącz do nas. Naszym pracownikom zapewniamy możliwościrozwoju zawodowego, poszerzania wiedzy merytorycznej i realizacji swoich pasji.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Finanse , Praca Analityka , Praca IT - Project Management , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Bazy danych