Opis stanowiska pracy

Obecnie, dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy pracownika na stanowisko: Analityk w dziale Marketingu

Miejsce pracy: Warszawa - Wilanów

Wymagania

Zadania:

• Administracja budżetu mediowego

• Analiza wydatków i kontrola procesu fakturowania

• Przygotowywanie raportów

• Archiwizowanie dokumentacji

• Wsparcie w innych pracach administracyjnych w Dziale ds. Mediów

Oczekiwania wobec Kandydatów:

• Wyższe wykształcenie pełne (preferowane kierunki finansowe i ekonomiczne)

• Min. roczne doświadczenie w pracy w zakresie finansów/rachunkowości/audytu

• Znajomość wskaźników mediowych (w tym jednostek zakupu w poszczególnych typach mediów) będzie dodatkowym atutem

• MS Office – Excel – w stopniu doskonałym, Word, PowerPoint

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w mowie i w piśmie

• Duże zdolności analityczne, organizacyjne, dokładność i skrupulatność

• Duże zdolności interpersonalne i komunikacyjne (w tym komunikacji i prezentacji w międzynarodowym środowisku)

Będziesz miał/-ła okazję pracować w międzynarodowym środowisku i rozwijać swoje umiejętności

Oferujemy:

• Konkurencyjne wynagrodzenie

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• Pracę na cały etat

• Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej

• Bardzo atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport)

• Sprawny proces rekrutacji

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Analityka , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Finanse