Analityk Taryfikacyjny

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, jednego z najlepszych pracodawców na rynku instytucji ubezpieczeniowych w Polsce, poszukujemy kandydatów na stanowisko Analityk Taryfikacyjny. Wybrany kandydat  powinien posiadać ponadprzeciętne umiejętności interpersonalne oraz analityczne.

Analityk TaryfikacyjnyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Udział w budowaniu taryfy ubezpieczeniowej – określanie czynników taryfowych oraz wartości parametrów;
  • Optymalizowanie modelu taryfikacyjnego;
  • Badanie zachowań klientów i wskaźników konwersji;
  • Analiza pozycjonowania cenowego i ofert konkurencji;
  • Sporządzanie raportów dotyczących rentowności produktów ubezpieczeniowych i wprowadzanych zmian.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: matematyka, statystyka, ekonometria, metody ilościowe, ekonomia);
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze analizy danych statystycznych;
  • Znajomość zasad matematyki w zakresie rachunku prawdopodobieństwa;
  • Znajomość specyfiki produktów ubezpieczeniowych i doświadczenie w kalkulacji składek dla ubezpieczeń komunikacyjnych;
  • Biegła znajomość MS Excel;
  • Bardzo dobra znajomość SQLa i/lub SAS, VBA, Access;
  • Umiejętności tworzenia podstawowych analiz ekonomicznych oraz modeli finansowych;
  • Mile widziana znajomość metod aktuarialnych i narzędzi statystycznych (R, Python);
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Ponadprzeciętne umiejętności komunikacyjne;
  • Samodzielność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie o umowę o pracę;
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji;
  • Udział w strategicznych projektach biznesowych spółki.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.