Analityk Systemowy

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1175940

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku. Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
System Analyst

  • Kluczowe technologie: Enterprise Architect / UML
  • Stawka: do 150 netto/+vat
  • Lokalizacja: Warszawa/ hybryda (raz w tygodniu z biura w Warszawie)
  • Rodzaj pracy: umowa B2B
  • Start date: ASAP
  • Czas trwania projektu: projekt długofalowy
  • Godziny pracy: start 7-10.00/ 8h dziennie

Wymagane umiejętności:
  • Minimum 4 lat doświadczenia jako analityk projektowy w analizie wymagań na systemy IT,
  • Dobrych umiejętności komunikacyjnych,
  • Znajomości narzędzia UML /Enterprise Architekt,
  • Umiejętności modelowania procesów biznesowych,
  • Umiejętności planowania prac analitycznych oraz prowadzenia/moderowania spotkań z udziałem interesariuszy rozwiązania,
  • Znajomości zagadnień z inżynierii oprogramowania (obiektowość, wzorce projektowe, bazy danych, warstwy oprogramowania),
  • Znajomości standardów procesu testów oprogramowania,
  • Doświadczenia pracy w środowisku zwinnym

Obowiązki:
  • Szacowanie kosztów wdrażanych rozwiązań informatycznych,
  • Przygotowywanie specyfikacji potrzeb biznesowych, uczestniczenie w procesach zakupowych oraz odbiór usług i rozwiązań od dostawców zewnętrznych, między innymi poprzez ocenę zgodności prac z przedmiotem zamówienia,
  • Wykonywanie analizy wstępnej i szczegółowej rozwiązania,
  • Przygotowywanie i utrzymywanie dokumentacji systemowej w Enterprise Architect, z wykorzystaniem dedykowanych profili oraz szablonów RTF,
  • Koordynowanie prac przy definiowaniu i utrzymaniu definicji interfejsów usługowych,
  • Współuczestniczenie w pracach zespołu deweloperskiego,
  • Uczestniczenie w procesie stabilizacji i utrzymania funkcjonalności systemów informatycznych,
  • Opracowywanie i wdrażanie standardów i metodyk w obszarze prowadzenia analiz i wytwarzania dokumentacji analitycznej

Co otrzymasz:
  • Błyskawiczny proces rekrutacyjny
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  • Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h-1,5h) max 2 spotkania
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland