Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dostawcą internetowych rozwiązań wspomagających zarządzanie procesami biznesowymi. Budujemy własne systemy, platformę klasy Business Process Management (BPM), dedykowane portale i rozwiązania mobilne.

Zadania

  • Prowadzenie analiz biznesowych i systemowych
  • Zbieranie wymagań biznesowych, prowadzenie warsztatów z Klientami
  • Modelowanie procesów biznesowych
  • Przygotowywanie scenariuszy testowych, wsparcie przy organizacji i koordynacji testów, udział w testach akceptacyjnych
  • Opracowywanie dokumentacji analitycznej i projektowej (specyfikacje, analizy, instrukcje, raporty)
  • Wypracowywanie nowych rozwiązań we współpracy z Klientem i programistami

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Analityka Biznesowego lub Analityka Systemowego
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji projektowej (specyfikacje, instrukcje)
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Kreatywność
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność nadawania priorytetów poszczególnym zadaniom
  • Mile widziane doświadczenie w projektach związanych z elektronicznym obiegiem dokumentów (również księgowych)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zatrudnienie w ramach Umowy o pracę/Umowy o dzieło/Współpracy B2B
  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie do karty Multisport

Prezentacja firmy

Jesteśmy dostawcą internetowych rozwiązań od 2002 r. wspomagających zarz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management, Praca IT - Hardware / Information Systems