Analityk Systemowy

Power Media

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Nasz Klient, wiodący nadawca telewizyjny w Polsce poszukuje osób na stanowisko Analityka Systemowego, które dołączą do szybko rozwijającego się zespołu.

Obowiązki:

  • Prowadzenie i monitorowanie projektów dotyczących aplikacji mobilnych i e-commerce
  • Utrzymywanie kontaktów z klientami i dostawcami rozwiązań
  • Gwarantowanie wykonania projektów według harmonogramu
  • Wykonywanie analiz biznesowych i systemowych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Wiedza techniczna w celu efektywnej współpracy z programistami
  • Komunikatywność
  • Kreatywność
  • Łatwość organizowania pracy swojej i innych

Znajomość:

  • UML
  • Enterprise Architect
  • JIRA
  • Confluence
  • SQL
  • Znajomość JIRA i  Confluence

Mile widziana znajomość:

  • BPMN
  • JSON
  • OAuth 2.0
  • HTML
  • SSO
  • CSS

Oferujemy

  • Rozwój zawodowy
  • Stabilną pracę w młodym zespole
  • Karta MultiSport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Szkolenia
  • Zajęcia z języka angielskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media