Analityk Systemowy

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient, wiodący nadawca telewizyjny w Polsce poszukuje osób na stanowisko Analityka Systemowego, które dołączą do szybko rozwijającego się zespołu.

Obowiązki:

  • Prowadzenie i monitorowanie projektów dotyczących aplikacji mobilnych i e-commerce
  • Utrzymywanie kontaktów z klientami i dostawcami rozwiązań
  • Gwarantowanie wykonania projektów według harmonogramu
  • Wykonywanie analiz biznesowych i systemowych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Wiedza techniczna w celu efektywnej współpracy z programistami
  • Komunikatywność
  • Kreatywność
  • Łatwość organizowania pracy swojej i innych

Wymagania

Znajomość:

  • UML
  • Enterprise Architect
  • JIRA
  • Confluence
  • SQL
  • Znajomość JIRA i  Confluence

Mile widziana znajomość:

  • BPMN
  • JSON
  • OAuth 2.0
  • HTML
  • SSO
  • CSS

Oferujemy

  • Rozwój zawodowy
  • Stabilną pracę w młodym zespole
  • Karta MultiSport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Szkolenia
  • Zajęcia z języka angielskiego

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą się... w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Analityka , Praca IT - Bazy danych , Praca IT - Programowanie / Analizy