Analityk Systemowy

Warszawa, mazowieckie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

  • Definiowanie wymagań dotyczących systemów i procesów IT
  • Analiza wymagań biznesowych oraz istniejących procesów
  • Wypracowywanie nowych rozwiązań we współpracy z Klientem biznesowym
  • Opracowanie scenariuszy testowych oraz danych do testów
  • Zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez wsparcie testów akceptacyjnych oraz wdrożenia rozwiązania
  • Utrzymywanie i aktualizacja repozytorium dokumentacji analitycznej systemów

Wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w prowadzeniu prac analitycznych (analiz systemowych i biznesowych), w roli analityka w złożonym wielosystemowym środowisku
  • Praktyczna znajomość Jira
  • Umiejętność modelowania procesów biznesowych oraz znajomość narzędzi i metod wspierających zarządzanie wymaganiami
  • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem metodyk zwinnych (Scrum)

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Nie wahaj się ani chwili i dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy częścią ALTEN Group, skupiającej na całym świecie ponad 33 000 specjalistów z... dziedziny Inżynierii oraz IT. Realizujemy najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla branż: kosmicznej, lotniczej, motoryzacji, finansowej, bezpieczeństwa i obronności, medycznej, energetycznej oraz przemysłu kolejowego i morskiego. Tworzymy zespół pasjonatów technologii, którzy udowadniają, że ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. Na co dzień bardzo ważna jest dla nas nieformalna, miła atmosfera. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, pomysłami i otwartością na innych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Konsulting , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Project Management