Analityk systemowy TIA

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Kogo szukamy ?

Analityk Systemowy TIA , projekt dla jednej z firm z sektora ubezpieczeniowego

Stawka: 800- 1100 zł za dzień netto + VAT b2b

Lokalizacja:  Warszawa

Analityk systemowy TIAMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • koordynacja projektów oraz inicjatyw związanych z rozwojem oraz utrzymaniem systemu TIA ze strony technicznej (opiekun techniczny systemu);
  • analiza oraz projektowanie nowych modułów, funkcjonalności oraz zmian (integracja systemu z zewnętrznymi dostawcami usług, dostosowanie systemu do wymagań prawnych);
  • wsparcie analityków biznesowych w specyfikowaniu zmian w systemie
  • nadzór nad istniejącymi rozwiązaniami, zaprojektowanie oraz wdrożenie nowych procesów automatyzujących oraz zapewniających wysoką jakość rozwiązań

Oczekujemy:

  • doświadczenia w projektach związanych z rozwojem systemów IT;
  • doświadczenia w procesach likwidacji szkód;
  • dobrej znajomości systemu TIA (obszar likwidacji szkód)
  • wiedzy technicznej, która umożliwi dyskusję na temat projektowanych rozwiązań z dostawcą zewnętrznym oraz developerami pozostałych systemów w organizacji;
  • dobrej znajomości SQL

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę
  • Stabilizację i ciągłość projektową
  • Dostęp do szerokiego portfolio klientów
  • Udział w rozwojowych projektach w środowisku międzynarodowym
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.