Analityk Systemowy, obszar hurtowni danych

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Kogo szukamy ?

Analityk Systemowy, projekt dla jednego z banków

Stawka: 800- 1100 zł za dzień netto + VAT b2b

Lokalizacja:  Warszawa, Centrum

Bardzo duża elastyczność godzin pracy

Analityk Systemowy, obszar hurtowni danychMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Dołączysz do zespołu pracującego nad kluczowym z punktu widzenia klienta systemem bankowym

  • Tworzenie dokumentacji analitycznej (biznesowej i systemowej)
  • Analiza danych ze źródeł zasilających hurtownię (lub inne systemy)

Wymagania:

  • Znajomość podstawowych pojęć związanych z relacyjnymi bazami danych

  • Doświadczenie w projektowaniu hurtownianych modeli danych

  • Umiejętność tworzenia macierzy STM (Source-Target-Matrix)

  • Znajomość koncepcji tworzenia hurtowni danych (np. metodologia Kimballa)

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę
  • Stabilizację i ciągłość projektową
  • Dostęp do szerokiego portfolio klientów
  • Udział w rozwojowych projektach w środowisku międzynarodowym
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.