Analityk Systemowy / Biznesowy (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Analityka Systemowego / Biznesowego będzie facylitatorem pomiędzy IT a biznesem w zaplanowanych projektach w obszarze E -commerce.

Informacje o kliencie

Nasz Klient - lider w swoim obszarze, zatrudniający ponad 13 000 pracowników na całym świecie - w związku z rozwojem obszaru E- commerce, poszukuje osoby na stanowisko Analityka Systemowego.

Opis stanowiska

  • Analiza wymagań biznesowych oraz systemowych w ramach procesów rozwoju systemów i rozwiązań IT w obszarach E-Commerce, CRM, SAP FI/VIM, Workflow.
  • Przygotowanie analizy systemowej uwzględniającej statykę oraz dynamikę projektowanych systemów.
  • Wsparcie w procesach wytwórczych oprogramowania w tym przy testach, dokumentacji i odbiorach.
  • Współpraca przy definicji i kontroli zakresu budżetu i harmonogramu.
  • Współpraca z Centrum usług IT grupy w zakresie wdrażanych funkcjonalności i wymagań kraju w stosunku do rozwiązań i platform centralnych.
  • Weryfikacja, systematyzacja i uszczegóławianie wymagań biznesowych w ramach projektów oraz zmian (CR).
  • Bliska współpraca z biznesowymi właścicielami projektów oraz z zespołem PM.
  • Umiejętność zarządzania współpracą z dostawcą zewnętrznym wspierającym realizację projektu biznesowego/systemowego.

Profil kandydata

  • Min. 3 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku Projektanta systemów IT/Analityka Biznesowego i Systemowego (mile widziane doświadczenie w branży E-Commerce).
  • Technicznego/informatycznego wykształcenia.
  • Umiejętności tworzenia dokumentów opisujących wymagania biznesowe i systemowe.
  • Co najmniej średnio-zaawansowanej znajomości języka SQL/PLSQL.
  • Znajomości metodyk analizy systemowej oraz biznesowej (mile widziane certyfikacje).
  • Biegłej znajomości notacji oraz diagramów w pracy analitycznej w tym UML oraz BPMN.
  • Znajomości narzędzi Visual Paradigm, Confluence, JIRA.
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej oraz udział w projektach międzynarodowych (B2/C1) Samodzielności.
  • Umiejętności organizowania pracy.
  • Umiejętności pracy pod presją czasu przy kilku równoległych projektach.
  • Umiejętności jasnego i precyzyjnego formułowania myśli w mowie i piśmie.
  • Ponadprzeciętnej umiejętności analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków
    Komunikatywności.
  • Doświadczenia w pracy w rozproszonym międzynarodowym środowisku.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na zasadach umowy o pracę lub B2B.
  • Bogaty pakiet benefitów oraz ubezpieczeń.
  • Praca w międzynarodowym środowisku.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page