Analityk Systemowo-Biznesowy

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Devire Outsourcing IT to forma współpracy dedykowana dla specjalistów z branży IT, oparta na zasadach własnej działalności gospodarczej - B2B, realizująca projekty dla wiodących Klientów prowadzących innowacyjne i nowoczesne projekty.

Naszym Klientem jest lider w branży ubezpieczeń, jedna z najprężniej rozwijających się polskich firm na rynku. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Analityka Systemowo-Biznesowego

Zakres obowiązków:

  • Zbieranie wymagań do inicjatyw związanych z rozwojem systemów IT;
  • Analiza oraz zaprojektowanie nowych funkcjonalności oraz zmian w systemach IT;
  • Dbanie o efektywność kosztową rozwiązań;
  • Wsparcie klienta biznesowego w specyfikowaniu zmian w systemach;
  • Bardzo bliska współpraca z klientem biznesowym, architektami IT oraz zespołami developerskimi;
  • Przygotowywanie, dokumentowanie i utrzymywanie specyfikacji wymagań na etapie realizacji projektu;
  • Nadzór merytoryczny nad tworzonymi rozwiązaniami;

Oczekujemy:

  • Wysokich umiejętności analitycznych oraz myślenia koncepcyjnego;
  • Doświadczenia w projektach związanych z rozwojem systemów IT;
  • Wiedzy technicznej, która umożliwi dyskusję na temat projektowanych rozwiązań z dostawcą zewnętrznym oraz programistami;
  • Znajomości SQL, UML
  • Otwartości na kontakt z biznesem i proaktywnej postawy;
  • Dobrej znajomości języka angielskiego;
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w branży IT i minimum 2 letniego doświadczenia jako analityk systemowo-biznesowy;
  • Backgroundu technologicznego, mile widziane ukończenie kierunku technicznego
  • Dodatkowym atutem będzie:

    - doświadczenie w sektorze finansowym, preferowana branża ubezpieczeniowa

    - znajomość zagadnień RODO

    - znajomość rozwiązań związanych z przetwarzaniem dokumentów elektronicznych i papierowych

Oferujemy

  • Pracę w przekrojowym projekcie do 09.2020, z możliwością przedłużenia;
  • Możliwość zdobywania wiedzy od najlepszych specjalistów IT;
  • Pracę w środowisku składającym się z szerokiej gamy systemów i technologii;
  • Praca w dynamicznej, międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej;
  • Forma zatrudnienia: B2 via Devire
  • Dofinansowanie do karty Multisport oraz opieki medycznej
Devire Devire Devire Devire