Analityk Sprzedaży Oriflame

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Celem tego stanowiska jest dalsza poprawa działalności biznesowej firmy w obszarach analizy biznesowej. Analityk Sprzedaży kieruje analizą i dostarcza rekomendacje bazując na danych przyszłych potrzeb i ocenie poprzednich działań. Wspiera dział sprzedaży i marketingu oraz zespół zarządzający poprzez przekazywanie wiedzy i informacji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG. Firma wiodąca w swoim sektorze.

Opis stanowiska

  • Analizowanie i monitoring planów sprzedaży i ich wykonania, w tym również w podziale geograficznym oraz asortymentowym w różnych ujęciach czasowych
  • Analizowanie programów wspierających sprzedaż (np. programy lojalnościowe)
  • Wspieranie procesu ustalania celów dla sił sprzedażowych
  • Wsparcie raportowe rozliczania celów
  • Ocenianie schematów bonusowych i programów
  • Projektowanie scenariuszy zdarzeń i efektywności nowych programów, estymacje kosztowe
  • Udział w projektach sprzedażowych, testowanie rozwiązań

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe np. statystyka, matematyka, finanse
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata na samodzielnym stanowisku w dziale Analiz
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Praktyczna znajomość języka SQL
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Wysokie umiejętności analityczne oraz pro aktywność
  • Wysokie umiejętności interpersonalne

Oferujemy

Nasz Klient oferuje pracę w międzynarodowym środowisku, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page