Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/02/2019.
Oferta wyróżniona

Analityk / Projektant

Warszawa, mazowieckie

3e Sp. j.

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zbieranie wymagań biznesowych i

tworzenie specyfikacji w projektach dla zarówno polskich jak i zagranicznych klientów.

Dodatkowo jako projektant będzie we współpracy z architektami i team-leaderami

wstępnie projektować tworzone systemy.

Duży nacisk kładziemy na pracę zespołową oraz najnowsze trendy i sposoby

wytwarzania oprogramowania (metodyki zwinne, testy automatyczne, ciągła integracja,

etc). Dlatego też oczekujemy, że kandydaci będą komunikatywni oraz nastawieni na

rozwój osobisty.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• zbieranie wymagań

• analiza procesów biznesowych

• analiza wymagań i wykonalności prac

• opracowywanie specyfikacji wymagań (dokumenty BRS i SRS)

• konsulting na miejscu u klientów

• wstępne projektowanie aplikacji i systemów

Wymagania

• minimum roczne doświadczenie z ww. zakresem obowiązków: w szczególności

• opracowanie kilku dokumentacji biznesowych/technicznych

• doświadczenie w pracy z klientem

• doświadczenie w programowaniu i wykorzystaniu wzorców projektowych

• dobra znajomość języka angielskiego (tworzenie dok. technicznych, komunikacja

werbalna i zbieranie wymagań)

• znajomość technologii i narzędzi:

• podstawowa znajomość SQL (umiejętność zaprojektowania struktury bazy)

• znajomość architektury aplikacji webowych

• znajomość zagadnień UX

• doświadczenie w pracy z Enterprise Architect

• zacięcie do nowoczesnych technologii mobilnych

• umiejętność pracy w zespole oraz chęć przyswajania i wykorzystywania nowych

technologii

• wykształcenie wyższe w obszarze nauk komputerowych lub pokrewnych

• zdolność do samodzielnego i proaktywnego rozwiązywania problemów

• ze względu na reprezentację firmy u klienta oczekujemy również bardzo wysokiej

kultury osobistej

Oferujemy:

• rozwój zawodowy (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)

• pracę na pełny etat w jednym z 2 biur w Warszawie:

o   Mokotów, ul. Podbipięty / stacja metra Służew

o   Żoliborz, ul. Jelinka / stacja metra Marymont

• udział w ambitnych i innowacyjnych projektach (e-commerce, logistyka, finanse, web, mobile)

• pracę dla znanych firm polskich i zagranicznych

• metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami

• przyjacielską atmosferę w fajnym zespole

• stałą pracę w stabilnej firmie

• bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach

• częściowo refundowany pakiet sportowo-rekreacyjny

• atrakcyjne wynagrodzenie i premie pieniężne

• elastyczny czas pracy i brak nadgodzin

• pokrycie kosztów zakupu książek z dziedziny IT

• regularne dostawy świeżych owoców

• a także: co najmniej jedną w roku imprezę integracyjną, ekspres do kawy i wygodne krzesło

3e Software House to ponad 60 znakomicie przygotowanych przygotowanych informatyków,... grafików oraz specjalistów od budowania wizerunku w sieci. Od wielu lat przekuwamy wieloletnie doświadczenie oraz pasję w sukces i zaufanie naszych Klientów.

Jesteśmy firmą działającą od 2001 roku w obszarze technologii informatycznych oraz multimediów. Posiadamy przedstawicielstwa na terenie Warszawy oraz Łodzi. Nasz zespół stanowią profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w takich dziedzinach jak informatyka, konsulting. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować projekty łączące ergonomię z zaawansowaną technologią informatyczną.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Analityka , Praca IT - Konsulting , Praca IT - Programowanie / Analizy