Analityk Procesujący z Językiem Niemieckim

Warszawa, mazowieckie

Hays Office

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1154005

Dla naszego Klienta, znanego producenta z branży FMCG, który jest obecny w 80 krajach poszukujemy osoby na stanowisko Analityka Procesującego z j. niemieckim i angielskim.

 Poszukujemy osób posiadających minimum roczne doświadczenie w Human Resources, mile widziane doświadczenie w pracy w Centrum Usług Wspólnych lub Call Center, umiejętność sprawnego poruszania się po różnych systemach HR (tj. WorkDay i ServiceNow) oraz zapewniania wysokiej jakości obsługi klienta przy jednoczesnym zarządzaniu dużą liczbą zapytań i usług.

 Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Wsparcie pracowników i managerów w sprawach kadrowych za pośrednictwem maila, czatu, telefonu
  • Rozwiązywanie przychodzących zapytań i wniosków zachowując profesjonalne podejście do obsługi klienta wraz z przewidywaniem ich potrzeb
  • Gromadzenie i weryfikowanie danych wymaganych do przetwarzania transakcji w systemach HR
  • Wprowadzanie oraz aktualizowanie danych w systemach HR
  • Zapewnianie poufności, dokładności i terminową obsługę zapytań współpracowników zgodnie z wymogami RODO
  • Zarządzanie i aktualizację bieżącej dokumentacji, instrukcji, polityk itp.
  • Wyznaczanie priorytetów w celu osiągnięcia jak najwyższych wyników
  • Kontakt z klientami w języku niemieckim i angielskim

Nasz Klient oferuje pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku, możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez liczne szkolenia oraz atrakcyjną lokalizację biura w centrum Warszawy.

Zespół HAYS Office Support specjalizuje się usługach cross-dywizyjnych i ukierunkowany... jest na poszukiwanie pracowników do działów administracji, kandydatów specjalizujących się w zagadnieniach HR, czy też osób do Call Centre/BPO.
W ramach specjalizacji HAYS Office Suport obsługiwane są następujące jednostki: obsługa biura / sekretariat (od stanowisk asystentów i młodszych specjalistów, po stanowiska HR Manager, Office Manager itp.), zasoby ludzkie (HR Direktor, HR Advisor, stanowiska specjalistyczne w działach HR) oraz Contact Cetle/BPO.

At HAYS Office Support our expert consultants provide exceptional cross-divisional service to candidates and clients alike by placing candidates across all levels of administrative, HR and Call Centre/BPO roles. Within this specialism we operate 3 units: Office Support/Secretarial (from office junior and data entry roles up to administration manager, office manager and project management positions), Human Resources (HR Manager and Director roles as well as HR Advisor , Generalist and Specialist jobs), Contact Centre/BPO (from Agent / Advisor level positions in inbound service & sales, inbound or outbound customer service representatives to centre team leader and team manager, as well as call centre trainer and operations director roles).
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Reklama / Komunikacja , Praca Doradztwo / Konsulting