Opis stanowiska pracy

Jeżeli jesteś osobą samodzielną w działaniu, komunikatywną, masz analityczny umysł, znasz bardzo dobrze Excela oraz szukasz firmy, gdzie będziesz mógł rozwijać swój potencjał to jest to oferta dla Ciebie.

Nasz Klient oferuje pracę, gdzie wraz z upływem czasu będzie następowało przekazywanie kolejnych zadań. Warunkiem koniecznym jest wiedza z obszaru finansów, komunikatywność oraz bardzo dobra znajomość Excela.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma consultingowa zajmująca się projektami finansowania sektora publicznego.

Opis stanowiska

  • Weryfikowanie i tworzenie prognoz finansowych
  • Badanie, opiniowanie i sporządzanie analiz zdolności kredytowej
  • Udział w strukturyzacji emisji obligacji, planowaniu obligacji na polskim rynku finansowym
  • Udział w operacjach zarządzania długiem publicznym
  • Sporządzanie analiz finansowych i planów restrukturyzacyjnych dla przedsiębiorstw
  • Tworzenie modeli finansowych przedsiębiorstw w celu pozyskiwania przez nie finansowania bankowego
  • Sporządzanie analiz opłacalności, analiz wykonalności i opracowań finansowych
  • Codzienny kontakt telefoniczny z Klientami

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia/finanse)
  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Komunikatywność i pro aktywność
  • Chęć nauki i zdobywania doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę lub b2b)
  • Pakiet medyczny

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting