Analityk IT - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta z branży leasingowej poszukujemy kandydatów na stanowisko

Analityk ITMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Praca w projektach zarządzanych zwinnie w roli Product Ownera
  • Analiza potrzeb klienta
  • Analiza wymagań i przekładanie ich na koncepcję rozwiązania
  • Zarządzanie wartością biznesową wytwarzanych rozwiązań
  • Współpraca i konsultacje rozwiązań technicznych z zespołem programistycznym
  • Projekt rozwiązania (funkcje systemu, raporty, interfejsy do systemów zewnętrznych)
  • Tworzenie dokumentacji analitycznej
  • Analityczne wsparcie zespołu projektowego w procesie wytwarzania oprogramowania

Wymagania:

  • Wykształcenie Wyższe techniczne
  • Doświadczenie zawodowe: min. 2 lata doświadczenia w analizie. Doświadczenie w projektach prowadzonych metodykami zwinnymi
  • Umiejętności techniczne: znajomość relacyjnych baz danych (ERD, SQL), znajomość projektowania webserwisów, XML
  • Mile widziana znajomość branży leasingowej
  • Znajomość narzędzi: Jira, Confluence

Oferujemy:

  • Opieka medyczna Luxmed
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta Multisport
  • Kurs języka angielskiego
  • Owocowe poniedziałki

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.