Hays Poland

Analityk IT

Warszawa
Analityk IT
Warszawa
NR REF.: 1129754

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityka IT

Lokalizacja: Warszawa (Mokotów)

Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)

Stawka: 700-850 pln netto+vat/md

Zadania:
  • Analiza wymagań biznesowych i technicznych
  • Projektowanie rozwiązań IT
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Wsparcie procesu przeprowadzania testów projektowanych rozwiązań
  • Udział w projektach i programach transformacyjnych

Wymagania:
  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku Analityka Systemowego lub Architekta Rozwiązań
  • Wykształcenie wyższe techniczne (IT lub telekomunikacja)
  • Doświadczenie w obszarze CRM, Order Management lub rozwiązań integracyjnych
  • Dobra znajomość: UML, BPMN, Enterprise Architect
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Umiejętność pracy w zespole projektowym

Mile widziane:
  • Doświadczenie przy projektach z branży telekomunikacyjnej

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland