Hays Poland

Analityk IT

Warszawa
Analityk IT
Warszawa
NR REF.: 1099563

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla jednego z naszych Klientów z branży ubezpieczeniowej poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Analityka IT

Lokalizacja: Warszawa
Forma współpracy: kontrakt B2B

Zadania:
  • Budowa portalu klienta indywidualnego
  • Prowadzenie prac analitycznych w projekcie
  • Wypracowywanie wymagań w formie Epics oraz User Stories, identyfikacja ewentualnych luk analitycznych i zarządzanie zmianą
  • Wsparcie w testach, wdrożeniu i stabilizacji

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • min. 2-3 letnie doświadczenie w prowadzeniu prac analitycznych (analiz biznesowych, technicznych)
  • Doświadczenia w projektowaniu procesów sprzedażowych i obsługowych
  • Umiejętności modelowania procesów biznesowych z użyciem np. Visio
  • Znajomość relacyjnych baz danych i SQL ze szczególnym uwzględnieniem bazy Oracle, MSSQL
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland