Analityk Inwestycyjny (m/k) - sektor real estate

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniana na tym stanowisku będzie pracowała w dynamicznym zespole, który lubi pracować pod presją czasu i zajmować się złożonością procesów biznesowych związanych z transakcjami. Ponadto na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za okresowe raporty spółek portfelowych/projektów, analizę nowych projektów inwestycyjnych i pomoc w procesie akwizycji oraz tworzenie prezentacji firmowych.

Informacje o kliencie

Dla Naszego Klienta firmy z sektora nieruchomości działającej na rynku Europy Środkowej i Wschodniej poszukujemy osoby na stanowisko Analityka Inwestycyjnego.

Opis stanowiska

  • Modelowanie i analiza finansowa
  • Badania i analizy rynku
  • Wsparcie w projektach bardziej doświadczonych członków zespołu
  • Monitoring poinwestycyjny spółek/projektów
  • Okresowe raporty spółek portfelowych/projektów
  • Analiza nowych projektów inwestycyjnych i pomoc w procesie akwizycji
  • Tworzenie prezentacji firmowych
  • Udział w strategicznych przeglądach dla określonych spółek portfelowych/projektów w celu zwiększenia przychodów, usprawnienia operacji, wzmocnienia kontroli finansowej i zwiększenia wartości dla akcjonariuszy
  • Rozwój i realizacja strategii Grupy w sektorze nieruchomości mieszkaniowych - Identyfikacja, pozyskiwanie i realizacja projektów deweloperskich w sektorach mieszkaniowych na sprzedaż i do wynajęcia
  • Wsparcie w procesie M&A dla spółek operacyjnych

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dynamiczna osobowość
  • Silne umiejętności analityczne
  • Nastawienie na biznes
  • Chęć uczenia się i rozwoju w świecie nieruchomości
  • Umiejętność pracy nad wieloma projektami jednocześnie
  • Bardzo dobra znajomość Excela i PowerPointa
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w bankowości inwestycyjnej, private equity, VC lub nieruchomościach

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benfitów pozapłacowych
  • Bonus roczny
  • Praca z nowoczesnego biura zlokalizowanego przy metrze

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page