ManpowerGroup Sp. z o.o.

Analityk finansowy

Miejsce pracy: Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa, Białołęka

Oferta:

  • Umowa o pracę na zastępstwo - około 1,5 roku
  • Wynagrodzenie 6 000-8 000 zł brutto/mies. w zależności od doświadczenia
  • Praca w godzinach 08:00-16:00
  • Dodatkowe benefity - m.in. dofinansowanie pakietu medycznego, karty sportowej, oferty promocyjne na zajęcia językowe

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku - min. 2 lata
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • Mile widziana znajomość SQL, MsAccess, ERP
  • Umiejętności analityczne
  • Komunikatywność i zaangażowanie

Zadania:

  • Analiza i prezentacja wyników finansowych, handlowych i operacyjnych
  • Przygotowywanie raportów finansowych oraz operacyjnych
  • Praca z dużą ilością danych zarówno ustrukturyzowanych, jak i rozproszonych oraz weryfikacja ich poprawności
  • Generowanie wniosków i rekomendacji w oparciu o posiadane dane
  • Monitorowanie poziomu realizacji planów sprzedaży, analiza rynku
  • Aktywny udział w procesie budżetowania i prognozowania
  • Wsparcie w procesach optymalizujących koszty
  • Udział w bieżących projektach oraz w procesie zamknięcia miesiąca
  • Zapewnienie spójności danych między funkcjonującymi w firmie systemami operacyjny
  • Bieżące wsparcie dla Partnerów Biznesowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy